Laddar in

Kontakta m4

Här hittar du kontaktuppgifter till nyckelpersoner på m4.
Du är alltid välkommen att höra av dig på 021-81 81 00 eller info@m4.se om du inte hittar rätt kontaktperson.

Våra kontor

Köping | Fagersta | Katrineholm | Norrköping | Strängnäs | Västerås | Eskilstuna

Säljare

För mer information kontakta
Lennart Lundberg

Bitr. affärsområdeschef Bygg & Anläggning / Miljö
Västerås

Tel: 021-81 81 80
Mobil: 070-581 81 80
lennart.lundberg@m4.se

För mer information kontakta
Magnus Nordquist

Säljare Miljö & Återvinning
Västerås

Tel: 021-81 81 35
Mobil: 070-168 81 35
magnus.nordquist@m4.se

För mer information kontakta
Lars Berggren

Säljare Miljö & Återvinning
Västerås

Tel: 021-81 81 22
Mobil: 070-327 81 22
lars.berggren@m4.se

För mer information kontakta
Raynor ”Ragge” Wallin

Säljare Bygg & Anläggning
Västerås

Tel: 021-81 81 18
Mobil: 072-058 27 01
raynor.wallin@m4.se

För mer information kontakta
Marcus Weidmo

Säljare Bygg & Anläggning
Västerås

Tel: 021-81 81 21
Mobil: 072-058 27 02
marcus.weidmo@m4.se

För mer information kontakta
Christer Eriksson

Säljare Logistik Special
Västerås

Tel: 021-81 81 14
Mobil: 0720-585555
christer.eriksson@m4.se

För mer information kontakta
Olof Andersson

Säljare Special
Västerås

Tel: 021-81 81 86
Mobil: 0730-55 55 18
olof.andersson@m4.se

För mer information kontakta
Thomas Eriksson

Säljare Bygg & Anläggning
Eskilstuna

Tel: 016-16 19 31
Mobil: 070-250 77 14
thomas.eriksson@m4.se

För mer information kontakta
Nicklas Carlsson

Säljare Bygg & Anläggning
Eskilstuna

Tel: 016-16 19 30
Mobil: 072-058 22 46
nicklas.carlsson@m4.se

För mer information kontakta
Mats Lindvall

Säljare Bygg & Anläggning / Miljö
Eskilstuna

Tel: 021-818144
Mobil: 0720-584555
mats.lindvall@m4.se

För mer information kontakta
Erik Nilsson

Säljare Bygg & Anläggning
Köping

Tel: 0221-726 04
Mobil: 072-508 21 20
erik.nilsson@m4.se

För mer information kontakta
Jonas Pettersson

Säljare Logistik Special / Tank & Bulk
Köping

Tel: 0221-726 02
Mobil: 070-290 96 02
jonas.pettersson@m4.se

För mer information kontakta
Martin Wrisman

Transportledare / Säljare Bygg & Anläggning
Katrineholm

Tel: 0150-783 08
Mobil: 070-3418067
martin.wrisman@m4.se

För mer information kontakta
Göran Sievert

Säljare Bygg & Anläggning
Katrineholm

Tel: 0150-78301
Mobil: 0720-585577
goran.sievert@m4.se

För mer information kontakta
Niclas Sejnered

Säljare Bygg & Anläggning
Strängnäs

Tel: 0152-128 42
Mobil: 072-058 58 58
niclas.sejnered@m4.se

För mer information kontakta
Olle Åsberg

Säljare Bygg & Anläggning
Fagersta

Tel: 0223-475 69
Mobil: 070-696 60 69
olle.asberg@m4.se

m4akademi

För mer information kontakta
m4akademi

Växel

Tel: 021-81 81 71
m4akademi@m4.se

För mer information kontakta
Stefan Petersson

Akademiansvarig

Tel: 021-81 81 84
stefan.petersson@m4.se

För mer information kontakta
Ulrica Hedin

Utbildningsadministratör

Tel: 021-81 81 63
ulrica.hedin@m4.se

För mer information kontakta
Malena Södergren

Säljare m4akademi

Tel: 021-81 81 55
malena.sodergren@m4.se

För mer information kontakta
Daniel Sterner

Lärare m4akademi

Mobil: 073-244 82 54
daniel.sterner@m4.se

Köping

Du hittar vårt Köpingskontor på Nya Hamnvägen 5, 731 36 Köping.
För mer information kontakta
Växel

Köping

Tel: 0221-726 00

För mer information kontakta
Bygg & Anläggning

Köping

Tel: 0221-726 20

För mer information kontakta
Miljö & Återvinning

Köping

Tel: 0221-726 20

För mer information kontakta
Distribution & Lager

Köping

Tel: 0221-726 20

För mer information kontakta
Industri

Köping

Tel: 0221-726 11

För mer information kontakta
Tank & Bulk

Köping

Tel: 0221-726 22

Fagersta

Du hittar vårt Fagerstakontor på Transportvägen 7 , 737 30 Fagersta
För mer information kontakta
Växel

Fagersta

Tel: 0223-475 60

För mer information kontakta
Bygg & Anläggning

Fagersta

Tel: 0223-475 74

För mer information kontakta
Miljö & Återvinning

Fagersta

Tel: 0223-475 74

För mer information kontakta
Industri

Fagersta

Tel: 0223-475 77

Katrineholm

Du hittar vårt Katrineholmskontor på Mejerigatan 13 , 641 39 Katrineholm
För mer information kontakta
Växel

Katrineholm

Tel: 0150-783 00

För mer information kontakta
Bygg & Anläggning

Katrineholm

Tel: 0150-783 00

För mer information kontakta
Miljö & Återvinning

Katrineholm

Tel: 0150-783 03

För mer information kontakta
Kombiterminal

Katrineholm

Tel: 0150-169 55
Mobil: 072-234 27 67

Norrköping

Du hittar vårt Norrköpingskontor på Bangårdsgatan 5, 602 28 Norrköping
För mer information kontakta
Växel

Norrköping

Tel: 011-10 33 90

Strängnäs

Du hittar vårt Strängnäskontor på Lärlingsvägen 9, 645 41 Strängnäs
För mer information kontakta
Växel

Strängnäs

Tel: 0152-128 40

För mer information kontakta
Bygg & Anläggning

Strängnäs

Tel: 0152-128 40

För mer information kontakta
Miljö & Återvinning

Strängnäs

Tel: 0152-128 43

Västerås

Du hittar vårt Västeråskontor på Kraftlinjegatan 14, 721 36 Västerås
För mer information kontakta
Växel

Västerås

Tel: 021-81 81 00

För mer information kontakta
Bygg & Anläggning

Västerås

Tel: 021-81 81 81

För mer information kontakta
Miljö & Återvinning

Västerås

Tel: 021-81 81 85

För mer information kontakta
Distribution & Lager

Västerås

Tel: 021-81 81 89

Eskilstuna

Du hittar vårt Eskilstunakontor på  Fabriksgatan 4, 633 46 Eskilstuna.
Kombiterminalen hittar du på Torestavägen, 635 10 Eskilstuna.
För mer information kontakta
Växel

Eskilstuna

Tel: 016-16 19 00

För mer information kontakta
Bygg & Anläggning

Eskilstuna

Tel: 016-16 19 10

För mer information kontakta
Miljö & Återvinning

Eskilstuna

Tel: 016-16 19 40

För mer information kontakta
Distribution & Lager

Eskilstuna

Tel: 016-12 57 50

För mer information kontakta
Kombiterminal

Eskilstuna

Tel: 016-16 19 25
Mobil: 070-388 77 87

Stab

För mer information kontakta
Petra Book

Gruppchef Transportadministration

Tel: 021-81 81 45
petra.book@m4.se

För mer information kontakta
Håkan Tångring

Fastighet- & Inköpschef

Tel: 021-81 81 17
Mobil: 070-203 40 62
hakan.tangring@m4.se

För mer information kontakta
Janne Kokko

Fastighetsskötare

Tel: 021-81 81 40
Mobil: 070-311 28 07
janne.kokko@m4.se

För mer information kontakta
Daniel Granström

Kvalitets- och miljöansvarig

Tel: 021-81 81 16
Mobil: 070-247 34 57
daniel.granstrom@m4.se

För mer information kontakta
Lena Eklund

HR-ansvarig

Tel: 021-81 81 41
Mobil: 072-225 95 10
lena.eklund@m4.se

För mer information kontakta
Björn Andersson

Marknad- och kommunikationsansvarig

Tel: 021-81 81 95
Mobil: 072-058 45 10
bjorn.andersson@m4.se

För mer information kontakta
Veronica Wattle

Marknads- och kommunikationsansvarig
Föräldrarledig

Tel: 021 -81 81 02
veronica.wattle@m4.se

För mer information kontakta
Roland Carlsson

Driftchef m4 Logistik AB

Mobil: 072-216 24 90
roland.carlsson@m4.se

För mer information kontakta
Martin Johansson

Arbetsledare m4 Logistik AB

Tel: 016-16 19 28
martin.johansson@m4.se

För mer information kontakta
Leverantörsreskontra

levreskontra@m4.se

För mer information kontakta
Kundreskontra

kundreskontra@m4.se

Områdeschefer

För mer information kontakta
Torbjörn Rådman

Tf. VD / AO chef Logistik

Tel: 0221-726 08
Mobil: 070-556 61 03
torbjorn.radman@m4.se

För mer information kontakta
Jenny Hertz

CFO

Tel: 021-81 81 12
Mobil: 072-508 55 82
jenny.hertz@m4.se

För mer information kontakta
Jari Enlund

Transportledning

Tel: 021-81 81 68
Mobil: 073-067 03 39
jari.enlund@m4.se

För mer information kontakta
Sebastian Sandberg

Bygg & Anläggning / Miljö

Tel: 021-81 81 10
Mobil: 072-058 29 91
sebastian.sandberg@m4.se