Laddar in

Ledningen

Det är vi som driver m4 gruppens operativa och strategiska verksamhet. Varmt välkommen att kontakta oss.
För mer information kontakta
Jonas Lindblom

VD

Tel: 021-81 81 70
jonas.lindblom@m4.se

För mer information kontakta
Anna Eriholm

Ekonomi- och IT-chef

Tel: 021 -81 81 16
Mobil: 072-058 44 17
anna.eriholm@m4.se

För mer information kontakta
Petra Book

Stabschef

Tel: 021 -81 81 45
petra.book@m4.se

För mer information kontakta
Torbjörn Rådman

Platschef Köping

Tel: 0221-726 08
Mobil: 070-556 61 03
torbjorn.radman@m4.se

För mer information kontakta
Jari Enlund

Platschef Västerås och Fagersta

Tel: 021-81 81 68
Mobil: 073-067 03 39
jari.enlund@m4.se

För mer information kontakta
Sebastian Sandberg

Platschef Södermanland

Tel: 021-81 81 10
Mobil: 072-058 29 91
sebastian.sandberg@m4.se

För mer information kontakta
Roger Blom

VD Ernsts Express

Tel: 0226-861 51
Mobil: 070-583 07 71
roger.blom@ernstsexpress.se